تبلیغات
شنیـده هــای روداب ... - کمبود معلم در مدارس ابتدایی شهر روداب سبزوار
منوی اصلی
نویسندگان
پیوندها
آرشیو وبلاگ
آخرین اخبار
مطالب جدید سایت
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قدرت گرفته از : تم کده !


خبرگزاری ایرنا:
عضو شورای اسلامی شهر روداب سبزوار گفت: به رغم گذشت پنج روز از آغاز سال تحصیلی، مقطع ابتدایی این شهر با کمبود معلم مواجه است.

سعید برزویی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دبستان دخترانه 'لیله القدر' و پسرانه 'برکت' در این شهر با کمبود معلم مواجه بوده و فقط سه معلم بومی این شهر در مدارس حضور دارند.

وی اظهار کرد: هم اکنون فقط مدیر و کادر اداری در این مدارس حضور داشته و دانش آموزان بدون معلم هستند.

وی گفت: برای رفع این مشکل، خرید خدمات آموزشی از بخش خصوصی پیشنهاد شده است.

وی کیفیت ناچیز آموزش دانش آموزان را از دغدغه های اولیا ذکر کرد و افزود: مردم برای پرداخت هزینه ها نیز با مشکل مواجه هستند.

عضو شورای اسلامی شهر روداب سبزوار گفت: در حالی که مسوولان و مردم این شهر خواستار استقلال اداره آموزش و پرورش این شهر بودند نه تنها خواسته آنان تحقق نیافت بلکه مشکل کمبود نیرو در مقطع ابتدایی نیز افزوده شد.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار در این باره گفت: با شرکت های آموزشی قرارداد بسته شده تا نیروهای آموزش دیده و باتجربه خود را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند.

مرتضی بینش با اشاره به کمبود 50 معلم ابتدایی در شهرستان سبزوار افزود: قرار است از طریق خرید خدمات آموزشی از شرکتها 50 معلم ابتدایی در مدارسی که با کمبود نیرو مواجه هستند مشغول کار شوند.

وی با بیان اینکه اقدامات و هماهنگی های لازم در این زمینه انجام شده، اظهار کرد: از فردا این نیروها در مدارس مستقر می شوند.